2013

Vážení příznivci cyklistického sportu,

termín konání amatérského cyklistického závodu „Kouřimská 50“ se konečně přiblížil. 
Startujeme již v sobotu 4. 5. 2013 v 10:30 hod.

 

Pokud jste se ještě nepřihlásili, neváhejte tak učinit elektronicky na těchto stránkách. Bude možné i osobní přihlášení v den závodu, ale elektronické přihlášení velice zjednoduší a urychlí registraci závodníků. 
Závod je veden po silnicích druhých a třetích tříd a je vhodný pro všechny druhy kol (silniční, treková i horská). 
V Kouřimi na náměstí jsme opět připravili občerstvení spolu s doprovodným, kulturním a hudebním programem pro všechny rodinné příslušníky a fanoušky, kteří cyklisty doprovodí. Program pro děti je ZDARMA.
Také pro letošní ročník je připravena elektronická časomíra závodu, označení trasy a zajištění bezpečného přejezdu dopravně exponovaných silnic ve snaze vyhnout se všem silnicím I. tříd.

Kategorie opět rozdělujeme na mužské, ženské a podle věku.

Pro ty z vás, kdo budete mít zájem, jsme připravili lahůdku – možnost projet si trasu 2x za sebou a tak se zúčastnit závodu na 100km.
Startovné pro letošní ročník činí 150 Kč/osobu.
S přáním pěkného počasí a hodně sil se na Vás 4. května 2013 moc těšíme.

 Za organizátory K50
Jaromír Malý

 

Konečné výsledky

 

"Od 1. února 2013 můžete na webu Cyklodata.cz soutěžit o startovné pro závod " Kouřimská 50"  2013. Všichni nezávisle na své sportovní výkonnosti mají stejné šance na úspěch v soutěži. Více informací najdete na webu http://www.cyklodata.cz, nebo na stránkách soutěžehttp://soutez.cyklodata.cz." Cyklodata