2012

Vážení příznivci cyklistického sportu,

               na druhou květnovou sobotu dne 12.5.2012 pro Vás připravujeme 4.ročník  „KOUŘIMSKÁ 50“.

Tento amatérský cyklistický závod se snad již zapsal (jak pevně doufáme), do cyklistického kalendáře.

               Start bude opět v 10:30 hod., (registrace bude možná elektronicky na www.kourimska50.cz , nebo v den závodu od 8:00 hod. do 10:15 hod.). Závod bude veden po silnicích druhých a třetích tříd a je vhodný pro všechny druhy kol (silniční, treková i horská). V Kouřimi na náměstí opět připravíme občerstvení spolu s doprovodným, kulturním a hudebním programem pro všechny rodinné příslušníky a fandy, kteří cyklisty doprovodí. Program pro děti bude ZDARMA.

               Minulý ročník Vaše účast překročila 200 závodníků. I proto doufáme, že se letos opět přes tuto pro nás magickou hranici dostaneme. Také letošní ročník bude zajištěna elektronická časomíra závodu, označení trasy, i zajištění bezpečného přejezdu dopravně exponovaných silnic a snaha vyhnout se všem silnicím I. tříd. Kategorie opět rozdělíme na mužské a ženské a to do tří věkových kategorií (do 35 let, do 50 let a nad 50 let).

               Opět jsme byli velmi pozorní při čtení Vašich připomínek a diskutovaných témat k organizaci minulého ročníku. Snažíme se v rámci možností vyjít většině vstříc. Samozřejmě nejsme schopni uspokojit všechny, ale doufáme, že to opět posuneme o příčku výš.

Vážení přátelé cyklistiky, s přáním pěkného počasí se na Vás těšíme 12.5.2012

 Organizátoři K50

 

Výsledky 4. ročníku