2016

8. ročník cyklistického závodu Kouřimská 50 je úspěšně za námi a zdá se, že si ho všichni užili, čemuž bezpochyby přispělo i krásné slunečné počasí. Nezbývá tedy něž poděkovat účastníkům i všem, kteří se na organizaci tohoto ročníku podíleli.

 

 Výsledky naleznete zde: http://www.sportovniservis.cz/kourimska-50/

 

Zamýšleli jsme se nad budoucím ročníkem a nakonec převládl bojovný duch v týmu a také kladné ohlasy na letošní ročník a díky tomu mohu dnes slíbit že příští tj. 9. ROČNÍK KOUŘIMSKÉ 50 bude. Uspořádáme ho v první polovině května.

 

Vnímáme připomínky a nářky některých účastníků. Máme v plánu rozšířit naši akci která se nyní vice profiluje na silniční cyklistiku. V plánu je rozšířit KOUŘIMSKOU 50 na dvoudenní akci a do jejího programu kromě již dnes tradičních disciplín (na 50km a 100km) na silnici, přidat program pro děti, ve spolupráci s pořadateli BIKECLINIC CUPU, ale hlavně také přidat závody BIKE KOUŘIM pro dospělé a opravdu pro každého. Zejména pro "hobíky" a celé rodiny, kteří se nám z pelotonu startujících postupně vytrácejí.

 

Ještě jednou děkuji za slova podpory od lidí kteří si dali tu práci a napsali nějaké komentáře také své rodině za podporu a všem (sponzorům, pomocníkům, dobrovolníkům, městu Kouřim a zejména paní starostce Zuzaně Čihákové), kteří se podílejí na organizaci. Doufám že to administrativní peklo příští rok zvládneme a že nám počasí bude přát.

 

Těším se na Vás.

 

Za realizační tým

Orbita Air Tour s.r.o.

 

Jaromír Malý

 

 


Trasa závodu:

 

 

 

Výsledky 50km

 

Výsledky 100km