Výsledky 2010

Kategorie muži  :
 

místo č.závodníka jméno čas
1. 85 Bohata Tomáš 1:25:15
2. 72 Novotný Petr 1:25:16
3. 41 Zvolský Roman 1:26:33
4. 63 Vostřes Vladimír 1:26:34
5. 15 Pořík Martin 1:26:35
6. 109 Marek David 1:27:11
7. 62 Březina Petr 1:27:12
8. 96 Istenčin Lukáš 1:27:13
9. 1 Johannis Ondřej 1:27:13
10. 17 Vaněk Jiří 1:27:18
11. 36 Volf Petr 1:29:36
12. 76 Žák Petr 1:29:36
13. 6 Lejček Viktor 1:30:00
14. 35 Michal Miroslav 1:30:10
15. 70 Kačírek David 1:30:12
16. 105 Mensa Libor 1:30:15
17. 14 Beneš Josef 1:32:34
18. 37 Matoušek Jiří 1:34:48
19. 13 Šmejkal Jiří 1:36:51
20. 32 Čížek Roman 1:37:20
21. 110 Hula Jan 1:37:20
22. 8 Jíša Václav 1:37:40
23. 11 Procházka Marek 1:38:11
24. 38 Prokop Zdeněk 1:38:12
25. 9 Procházka Matouš 1:38:16
26. 87 Adámek Jiří 1:38:16
27. 107 Pěkný Štěpán 1:38:21
28. 58 Polák Jiří 1:39:47
    Kostas Lolas 1:40:28
    Dobiáš Jakub 1:40:30
29. 39 Kubín Štěpán 1:41:47
30. 97 Novák Radek 1:42:20
31. 42 Pícha Tomáš 1:46:40
32. 19 Michálek Miroslav 1:46:40
33. 31 Kadlec Roman 1:46:40
34. 21 Zuker Vladimír 1:46:40
35. 116 Hruška Jiří 1:49:33
36. 61 Lázňovský Jiří 1:50:38
37. 92 Urbánek Pavel 1:50:49
38. 69 Šmejkal Jiří 1:51:06
39. 67 Pekárek Jiří 1:51:06
40. 18 Vaněček Michal 1:51:59
41. 7 Vejdovský Karel 1:53:08
42. 82 Starý Aleš 1:53:25
43. 98 Křenek David 1:53:49
44. 95 Drška Roman 1:53:53
45. 83 Vabánek Radek 1:54:24
46. 12 Tlučhoř Petr 1:55:06
47. 102 Tětek Václav 1:56:10
48. 10 Král Petr 1:56:15
49. 34 Tomandl Miloš 1:56:33
50. 59 Doucha Robert 1:58:50
51. 53 Jarošík Jan 1:59:50
52. 78 Theimer Rostislav 2:00:58
53. 43 Holub Lukáš 2:02:18
54. 79 Pilný Josef 2:02:52
55. 44 Hrabák Lukáš 2:03:41
56. 101 Novotný Jan 2:04:37
57. 29 Siňor Michael 2:05:05
58. 56 Kapic Miroslav 2:05:05
59. 64 Buřič Petr 2:05:14
60. 45 Hrabák Dušan 2:05:50
61. 50 Vaněk Jan 2:06:04
62. 60 Novák Jiří 2:08:06
63. 104 Karela David 2:08:25
64. 90 Novák Jiří 2:09:25
65. 103 Dašek Filip 2:09:28
66. 47 Jireš Ladislav 2:09:38
67. 46 Hrabák Jaromír 2:11:12
68. 26 Čech Jakub 2:15:26
69. 24 Frank Tomáš 2:15:48
70. 113 Otáhal Marek 2:17:02
71. 48 Erb Josef 2:17:08
72. 99 Neruda Tomáš 2:17:13
73. 114 Otáhal Ondřej 2:17:42
74. 52 Drahota Pavel ml. 2:17:54
75. 84 Ryneš Ota 2:18:53
76. 80 Urbánek Jan 2:18:53
77. 81 Macura Jiří 2:18:53
78. 33 Tomandl Lukáš 2:19:17
79. 49 Vlk Aleš 2:19:47
80. 3 Kratochvíl Jan 2:19:54
81. 73 Šmejkal Lubomír 2:20:12
82. 25 Klement Lukáš 2:21:35
83. 40 Sýkora Petr 2:22:17
84. 100 Kobera Vlastimil 2:26:51
85. 89 Zoufalý Libor 2:27:22
86. 65 Bělík Martin 2:31:02
87. 91 Urbánek Milan 2:31:05
88. 51 Drahota Pavel 2:31:05
89. 112 Havelka Tomáš 2:36:30
90. 27 Keltner Janek 2:37:36
91. 28 Čech Přemysl 2:37:36
92. 22 Malý Tomáš 2:42:05
93. 86 Pilný Petr 2:42:50
94. 57 Smrkovský Petr 2:43:04
95. 77 Schindler Jaromír 2:50:26
96. 75 Svoboda Tomáš 3:02:16
97. 74 Ulík Filip 3:03:10
98. 106 Hons Robert 3:15:20
99. 71 Drbohlav Jiří 3:22:20
100. 55 Votava Petr 3:30:00

 
Kategorie ženy : 
 

místo č.závodníka jméno čas
1. 3 Benešová Šárka 1:49:40
2. 9 Ludviková Katarina 1:53:50
3. 1 Kohutová Alena 1:54:33
4. 7 Rejfková Gabriela 1:56:20
5. 2 Jíšová Marie 2:01:22
6. 6 Vaňková Jitka 2:06:04
7. 27 Habásková Hana 2:09:50
8. 25 Hrabánková Magda 2:21:40
9. 4 Strnadová Petra 2:22:15
10. 15 Šmejkalová Lucie 2:23:09
11. 23 Urbánková Jitka 2:30:52
12. 11 Bělíková Zuzana 2:31:02
13. 26 Habásková Markéta 2:37:02
14. 28 Havelková Jana 2:41:18
15. 21 Vosejpková Kateřina 2:43:04
16. 5 Rychlá Veronika 2:43:05
17. 17 Urbánková Michaela 2:49:00
18. 24 Broumová Jana 2:51:24
19. 16 Schindlerová Miloslava 2:52:27
20. 14 Kokešová Michaela 3:22:20
21. 19 Auterská Lenka ml. 3:23:20
22. 10 Bodečková Jana 3:30:00